Diskusní téma: Produkty

Datum: 23.10.2016

Vložil: Alena O

Titulek: odšťavňovač

Momentálně řešíme koupi nového odšťavňovače. Koukala jsem na nový odšťavňovač Kuvings C9500. Váhám nad koupí, Má tu někdo zkušenosti?

Datum: 16.08.2016

Vložil: Pharmb259

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 16.08.2016

Vložil: Pharmc513

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 11.08.2016

Vložil: Pharmk743

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 03.08.2016

Vložil: Zdenek Mazal

Titulek: Kvalitni odstavnovac

Dobry den, koupil jsem si tento kvalitni odstavnovac https://www.decodoma.cz/Odstavnovac-VITALIS.html a chci se zeptat, jestli bysme mi doporucili nejake exoticke ovoce (kiwi, citrusy a podobne jsem jiz zkousel). Dekuji

Datum: 16.05.2014

Vložil: Pharmb402

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 14.04.2015

Vložil: Eva

Titulek: odšťavňovače

Předmět: odšťavňovače

Text:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli existuje odšťavňovač, u kterého se surovina nesetká s kovem? potřebovala bych vyrobit šťávu z rostlin a to bez zásahu kovu.

Datum: 14.04.2015

Vložil: Admin

Titulek: Re: odšťavňovače

Sent: Tuesday, April 14, 2015 6:49 PM
To: eva.
Subject: Re: Vzkaz z webu odstavnovace.info: odšťavňovače

Zdravím a sděluji, že takový jsem za mnoho let mého působení v odšťavňovačích nikdy neviděl. Přitom prodávám výběr nejlepších odšťavňovačů z celé světové produkce. Všichni specializovaní výrobci používají anti korová síta v potravinářské kvalitě. Jen poslední model Angel Juicer 8500S má všechny funkční díly z chirurgické oceli, ale je celý kovový a je nejdražší.
Omegy, Sany a Champion používají plasty, ale také síta mají kovová. Nejvíce nahradil kovové síto Sana EUJ 707 by Omega, kde zůstal jen malý prstenec síta kovový (další méně namáhané síto nahradil plastem). Vnitřní pracovní část má kovové břity. http://www.odstavnovac.info/index.php?route=product/product&path=17&product_id=54
Po létech zkušeností znám tři druhy zákazníků: první skupina 99% nic v této souvislosti neřeší a spoléhá na odbornost výrobců; druhá 0,5 % je odpůrcem plastů a třetí 0,5 % odpůrcem kovů.
Osobně si myslím, že kovová síta pokud jsou z kvalitního antikora neovlivní kvalitu šťávy. Technologicky nejde vyrobit vše z plastu, protože namáhání některých dílů odšťavňovače by nevydržely a praskaly by tyto díly v důsledku vysokých tlaků. Což se stávalo v minulosti u řady odšťavňovačů i s kovovými síty zalitými v plastu a stálo to mnoho úsilí výrobců tyto obtíže vyřešit. Plasty dnes používané mají již např. 8 x vyšší pevnost než běžné plasty, ale v částech nejvyšší námahy se přesto kombinují s kovem. Pokud chcete experimentovat tak se pokuste využít jiné zařízení, kde se používají velké tlaky a zcela jiná technologie hydraulických lisů (nebo i mechanických v menším provedení), kterou uvidíte např. v moštárnách jablek. Tam si dovedu představit že lis v pracovní části kde přichází do styku se šťávou by mohl být v plastovém provedení (plastová podložka, nádoba apod.). Otázkou je výtěžnost lisu u rostlin a pak cena případných úprav lisu ve vašem zájmu náhrady kovových částí.
Přeji hezké dny
Admin

Datum: 14.04.2015

Vložil: Admin

Titulek: Re: Good info

thank you

Datum: 15.01.2014

Vložil: Je táto veta správna?

Titulek: Porovnanie chlorelly a spiruliny

Chlorella pyrenoidosa obsahuje vysoké množství vitaminu K a obsahuje fosfor, tryptofan , a kyselinu pantotenovou , které nejsou obsažené ve Spirulině.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek