Diskusní téma: Produkty

Datum: 16.05.2014

Vložil: Pharmb402

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 14.04.2015

Vložil: Eva

Titulek: odšťavňovače

Předmět: odšťavňovače

Text:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli existuje odšťavňovač, u kterého se surovina nesetká s kovem? potřebovala bych vyrobit šťávu z rostlin a to bez zásahu kovu.

Datum: 14.04.2015

Vložil: Admin

Titulek: Re: odšťavňovače

Sent: Tuesday, April 14, 2015 6:49 PM
To: eva.
Subject: Re: Vzkaz z webu odstavnovace.info: odšťavňovače

Zdravím a sděluji, že takový jsem za mnoho let mého působení v odšťavňovačích nikdy neviděl. Přitom prodávám výběr nejlepších odšťavňovačů z celé světové produkce. Všichni specializovaní výrobci používají anti korová síta v potravinářské kvalitě. Jen poslední model Angel Juicer 8500S má všechny funkční díly z chirurgické oceli, ale je celý kovový a je nejdražší.
Omegy, Sany a Champion používají plasty, ale také síta mají kovová. Nejvíce nahradil kovové síto Sana EUJ 707 by Omega, kde zůstal jen malý prstenec síta kovový (další méně namáhané síto nahradil plastem). Vnitřní pracovní část má kovové břity. https://www.odstavnovac.info/index.php?route=product/product&path=17&product_id=54
Po létech zkušeností znám tři druhy zákazníků: první skupina 99% nic v této souvislosti neřeší a spoléhá na odbornost výrobců; druhá 0,5 % je odpůrcem plastů a třetí 0,5 % odpůrcem kovů.
Osobně si myslím, že kovová síta pokud jsou z kvalitního antikora neovlivní kvalitu šťávy. Technologicky nejde vyrobit vše z plastu, protože namáhání některých dílů odšťavňovače by nevydržely a praskaly by tyto díly v důsledku vysokých tlaků. Což se stávalo v minulosti u řady odšťavňovačů i s kovovými síty zalitými v plastu a stálo to mnoho úsilí výrobců tyto obtíže vyřešit. Plasty dnes používané mají již např. 8 x vyšší pevnost než běžné plasty, ale v částech nejvyšší námahy se přesto kombinují s kovem. Pokud chcete experimentovat tak se pokuste využít jiné zařízení, kde se používají velké tlaky a zcela jiná technologie hydraulických lisů (nebo i mechanických v menším provedení), kterou uvidíte např. v moštárnách jablek. Tam si dovedu představit že lis v pracovní části kde přichází do styku se šťávou by mohl být v plastovém provedení (plastová podložka, nádoba apod.). Otázkou je výtěžnost lisu u rostlin a pak cena případných úprav lisu ve vašem zájmu náhrady kovových částí.
Přeji hezké dny
Admin

Datum: 14.04.2015

Vložil: Admin

Titulek: Re: Good info

thank you

Datum: 15.01.2014

Vložil: Je táto veta správna?

Titulek: Porovnanie chlorelly a spiruliny

Chlorella pyrenoidosa obsahuje vysoké množství vitaminu K a obsahuje fosfor, tryptofan , a kyselinu pantotenovou , které nejsou obsažené ve Spirulině.

Datum: 05.03.2014

Vložil: Admin

Titulek: Re: Porovnanie chlorelly a spiruliny

Více je uvedeno zde: https://cms.zelenepotraviny1.webnode.cz/news/chlorella-nebo-spirulina-/

Datum: 15.01.2014

Vložil: Jozef

Titulek: Rozdiel medzi Chlorellou a Spirulinou vs B12

V ktorom produkte je viac B12?

Datum: 05.03.2014

Vložil: Admin

Titulek: Re: Rozdiel medzi Chlorellou a Spirulinou vs B12

Více je uvedeno zde:https://zelenepotraviny1.webnode.cz/news/chlorella-nebo-spirulina-/

Datum: 09.11.2013

Vložil: Milda

Titulek: zelené potraviny nežádoucí účinky

chlorella nebezpečí (Milda 6.2.2012 10:59)

Podle posledních poznatků v sobě chlorella skrývá nejen užitečné účinky, ale i nebezpečí v podobě zhoustnutí krve během užívání. Chlorella, podobně jako i ostatní zelené zeleniny, obsahuje vitamin K, který oslabuje účinnost léku Warfarin. Při současném užívání Warfarinu a chlorelly by mohlo hrozit nebezpečí vytvoření trombu a vzniku mrtvice nebo infarktu myokardu. Lidé, kteří jsou po IKTu (mozková příhoda), nebo s ischemickou chorobou srdeční a berou trvale léky na ředění krve, tak by něměli chlorellu užívat bez porady se svým neurologem nebo kardiologem, protože chlorella pro ně představuje potencionální nebezpečí!

Datum: 16.09.2013

Vložil: Marie

Titulek: Potraviny

Prosím zadejte na internetu a čtěte děkuji.
Varovný vzkaz z českých laboratoří

Datum: 09.11.2013

Vložil: Admin

Titulek: Re: Potraviny

Děkuji, článek jsem přidal do naší rubriky NOVINKY

Datum: 21.07.2013

Vložil: Jiří

Titulek: Korekce

Na vašem webu uvádíte chybný údaj věku, kterého se dožil dr. Walker. Správný údaj je 99 let a nikoliv 118, jak uvádíte vy. Viz https://en.wikipedia.org/wiki/Norman_W._Walker resp. https://arizonagravestones.org/view.php?id=33655 .. Opravte si to...

Datum: 09.11.2013

Vložil: Admin

Titulek: Re: Korekce

Děkuji za tuto informaci, vím, že o výši dožitého věku p. Walkera je spor a tak to neřeším. Podstatou je jeho dílo a o tom spor není.
pozn. Z jiných zdrojů lze zjistit, že dr. Walker se velmi pravděpodobně dožil 99 let, někde na internetu je údajně dokonce jeho náhrobní kámen i s daty, který to má dokládat. V knihách, co vyšly u nás a v Německu (a možná i jinde) je uváděn různě dlouhý věk jako 109, 113, 116 a 118 let. (On to sám odmítal říkat, kolik mu je, ale náhrobek asi bude pravý).

Datum: 26.09.2012

Vložil: Eva

Titulek: Má odšťavňovač Champion části z antikoro oceli?

Dobrý den, dočetla jsem se že Champion nemá mlýnek a ostatní kovové části z antikoro oceli (zdravotně nezávadné) tak se chci zeptat jestli je to pravda, protože uvažuji o jeho koupi. Chtěla bych odšťavňovač ze zdravotně nezávadných materiálů.
Děkuji za odpověď

Datum: 14.12.2012

Vložil: Tess

Titulek: Re: Má odšťavňovač Champion části z antikoro oceli?

Já mám podobný problém vlastním odšťavňovač BOSCH MES 20A0 a používám ho téměř denně kvůli dětem. Bohužel se mi porouchal mikrofiltr, nevíte kde bych sehnala součástky do tohoto přístroje? Zkoušela jsem už snad vše, teď jsem dostala ještě tip na poptávkový systém na webu, tak to zkusím, ale neznám to. Budu ráda za rady..

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek